MANİSA KLİMA TAMİRİ

MANİSA Klima tamiri, her tip ve model marka klimaların klima arıza, klima tamir, klima yer değiştirme, klima bakım, klima onarım ve klima taşıma hizmetlerini yetkili servis kalitesinde vermektedir. Zaman kazanmak, garantili ve güvenilir Klima Servisi hizmeti almak için klimanız için hemen bizi arayın.

MANİSA Klima Tamiri Hizmetleri

Yılda iki kere yapılması gereken iç ve dış ünite klima bakımları hem ekonominiz hem de sağlığınız açısından büyük önem taşır. Onarım ve bakım işlemleri işinin ehli usta eller tarafından yapılmalıdır. Yoksa yeni aldığınız bir klima bile olsa bir daha kullanamayacak duruma gelebilir ya da daha büyük sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Düzenli klima bakımı yaptırırsanız cihaz uzun ömürlü olacaktır. İşte bu sebeple düzenli klima bakımlarını ihmal etmemeniz gerekir.

MANİSA Arıza ve Tamir Servisi

Klimanız dış hava etkilerinden etkilenebilir. Hava sıcaklığı arttıkça soğutma kapasitesi düşebilir. Hava sıcaklığı düştükçe ısıtma kapasitesi düşebilir. Klima su akıtmaya başlayabilir.  Klimadan gürültü gelmeye başlayabilir ya da üflemede sıkıntı ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda her türlü arıza için MANİSA Tamir servisi olarak hizmetinizdeyiz. Market, kafe, ofis gibi yerlerde bulunan cihazınızın arızasının tamiri için hızlı hareket ederiz.

MANİSA Klima Montajı ve Kurulum Servisi

Klimanızın iyi çalışabilmesi için klimanın düzgün ve standartlara uygun montaj yapılması çokça önemlidir. Konusunda yetersiz teknisyenlerce yapılan bir montaj klimanızı ömründen edebilir, güvenliğinizi tehlikeye atabilir ve çeşitli kazalara sebep olabilir.  MANİSA klima montaj servisi cihazınızın sökme ve montaj işlemlerinde bir telefon uzağınızdadır.

Klima montajı için yer seçiminde iç üniteler için, montajlanacak yer yanıcı gazların yakınında olmamalıdır. Güneş ışığını doğrudan almayacak bir yer seçilmelidir. Mutfakta kurulacak ise yağın dumanını emmeyecek bir yere yerleştirilmelidir. Rutubetli bir yere yerleştirilmemelidir. Ünitenin ağırlığını kaldıracak bir yere kurulması gerekir. Elektrik hattının ve boruların dış ünitenin kurulacağı yere kısa mesafede olması gereklidir.

MANİSA Klima Servisi

Manisa Klima Servis, Satış ve Montaj Hizmetleri, ARÇELİK, BEKO, LG, ALTUS,  VIESSMANN, MİTSUBİSHİ Klima Yetkili Servisi.

Manisa Klima Servisi, güvenilir ve profesyonel hizmetleriyle, müşterilerine hizmet sunar. Servis hizmetleri içinde birçok farklı işlem gerçekleştirilir. Konusunda tam yetkili ve uzman olarak hizmet veren teknisyenlerimiz, farklı işlemleri gerçekleştirerek, cihazınızın sene boyunca verimli ve performanslı çalışmasını sağlar.

 • Klima Montajı
 • Klima Bakımı
 • Klima Tamiri
 • Klima Servisi

Klima alanında uzmanlığını gösteren Arkom Teknik; Split Duvar Tipi Klima, Multi Split Klima, VRF-VRS Klima, Chiller Klima, FanCoil Klima, Pano Tipi Klima, Klima Santrali servisi sunar. Düzenli olarak deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilen bakım hizmeti gerek bireysel gerekse kurumsal olarak gerçekleştirilir.

Çözüm Odaklı Klima Servisi

Klima Servisi bakımı ve tamiri konularında İzmit başta olmak üzere Manisa’nın tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Arkom Teknik bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz klima sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar. Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda klima montajı, klima tamiri, vrf klima, chiller klima, fancoil klima gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Klima Sisteminizin Verimli Çalışmasını Sağlayın.

Memnuniyet Garantisi. Bugün Servis Çağırın. 

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split (Duvar Tipi) Klima
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima
 • Chiller Klima
 • FanCoil Klima
 • Pano Tipi Klima
 • Klima Santrali
 • Hassas Kontrollü Klima

Bizim Isıtma & Soğutma Teknisyenlerimiz

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan.
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.
 • Alanında Uzman Teknik Servis Hizmeti
Klima Servisi İçin Servet Ödemeyin. Klima Teknik Servisin Uygun Fiyatlı Kaliteli Hizmetinden Faydalanın!

Manisa Klima Servisi Seçerken Dikkat etmemiz Gerekenler

Klima Servisi Seçerken Dikkat Etmemiz Gerekenler, Birçoğumuz yazın bunaltıcı sıcaklarında serinlemek için klima alma arayışına gireriz. Kendimize en uygun klimayı seçmek için bazen günlerce internetten piyasa araştırması yaparak gerek teknik özelliklerini gerekse görselliklerini kıyaslayarak kendimize en uygun klimayı seçeriz. Aynı şekilde klimalarımız soğutmadığında yada ısıtmadığında ev ve iş yerlerimiz için klima servisi seçimi de son derece önemli hale gelmiştir.

Klima Bakımına Dikkat!!!

Klimamız arızalandığında ve bakım zamanı geldiğinde de aynı hassasiyeti göstermeliyiz. Gerek maddi gerekse manevi anlamda mağduriyet yaşamamak amacıyla klima arıza bakım ve montaj hizmeti almak için çağıracağımız klima servisini öncelikle araştırmalıyız. Çünkü klimalar insan sağlığı açısından oldukça önemli cihazlardır. Bu cihazların montaj bakım ve onarım işlemlerinin titizlikle yapılması gerekmektedir. Öncelikle çağıracağımız klima servisinin TSE belgesinin, profesyonel servis personelinin, yerel bölgede kendi atölyesi ve o bölgenin esnafı olduğundan emin olmalıyız.

Yeri yurdu belli olmayan sadece takım çantasıyla gezen piyasada çantacı diye tabir ettiğimiz kişilerden uzak durmalıyız. Zira çantacı diye tabir ettiğimiz bu kişiler ucuz fiyat verip, evinize girdikten sonra klimanızda olmadık arızaların var olduğunu ileri sürüp sizden hak etmedikleri ücreti talep edebilirler. Ya da bakım ve tamir işlemini yaptıktan sonra klimanızda tekrar bir problemle karşılaştığınızda karşınızda muhatap olacak kişi ve kurum bulamayabilirsiniz. Bu tarz durumlara düşmemek için mutlaka kurumsal servis hizmeti veren firmalarla çalışmalısınız.

Güvenilir bir klima servisinde olması gerekenler

 • Klima servisi mutlaka fatura kesebilen bir şirket olmalı
 • İşyeri açma ve çalıştırma ruhsatı olmalı,
 • Adres ve telefon numaralarının kayıtlı olması gerekli
 • Kullanılan yedek parça orijinal ve en az bir yıl garanti kapsamında olmalı
 • Onarım esnasında cihaza zarar vermemesi gerekli,
 • Deneyimli ve profesyonel teknik ekibe sahip olmalı
 • Teknik personel ısıtma ve soğutma sistemleri mezunu olmalı
 • Tamir, Onarım, Bakım ve İş güvenliği eğitimlerini almış olmalı
 • Firma TSE belgeli olmalı
 • Firmanın müşteri hizmetleri departmanı mutlaka olmalı ve müşterilerin talepleri hızlı olarak çözüme ulaştırılmalıdır.

Manisa Klima Servisi, Satış ve Montaj Hizmetleri: 

Yetkili Klima Servisi Kalitesinde Özel Klima Teknik Destek

MANİSA klima servisi olarak marka ayrımı yapmadan klima servis hizmeti sunmaktayız. Periyodik klima bakımlarınızı uygun fiyatlara yapıyoruz, yazın ya da kışın fark etmeksizin klima servisi tamir ve bakımını yapıyoruz. En erken aynı gün ya da bir gün sonra klima probleminizi gideriyoruz. Her hizmetimiz için bir yıl garanti veriyor ve kayıt altına alıyoruz.

7/24 Teknik Hizmet

Konusunda Uzman Ekip

Yedek Parçada Garanti

Sabit Fiyat Politikası

Hemen İndirim Al

Serviste %25 indirim

Klimadaki sorununuzu dinledikten sonra cihazın problemi hakkında sizlere detaylı bilgi veririz. Ardından olası tamir süresi ve ücret miktarı belirtilir. Servis talebinde bulunan herkese %25 indirim sunuyoruz. …. Klima Servisi Özel Teknik Arıza Servisidir.

MANİSA Klima Yer Değiştirme ve Taşıma

Her marka cihazın söküm, montaj ve taşıma işlemlerini yapan firmamız ; klimaya hiç bir zarar vermeden söküp başka bir odaya montajını yapabilir ya da başka bir adrese yeniden montajını gerçekleştirebilir.

MANİSA Klima Servisi Hizmetlerimiz

Klima bakımı

Klima montajı

Klimanızın yerinin değiştirilmesi

Klimanızın başka bir yere taşınması

Klima gaz dolumu şarjı

Klima sökümü

Klima filtre temizliği ve yenileme

Klima arıza tamiri

Kompresör tamiri

Klima yıllık bakımları

Klima gaz kontrolü

Klimanın taşınması

Klimanın iç ve dış aksanının ilaçlı su ve köpükle yıkanması

Klima kumanda temini

Klimanın aşınmış yerlerinin boyama işlemi

MANİSA GÜVENİLİR KLİMA SERVİSİ HİZMETİ AL

En uygun fiyat, daikin klima servisi, daikin klima tamiri, daikin klima bakımı, daikin klima montajı, daikin Özel Klima Servisi. mitsubishi klima servisi, mitsubishi klima tamiri, mitsubishi klima bakımı, mitsubishi klima montaı, mitsubishi Özel Klima Servisi.

baymak klima servisi, beko klima servisi, bosch klima servisi, carrier klima servisi, demirdöküm klima servisi, electra klima servisi, ferroli klima servisi, fujitherma klima servisi, fujitsu klima servisi, general electric klima servisi, general klima servisi, airfel klima servisi, klima tamircisi, airwell klima servisi, alarko klima servisi, altus klima servisi, arçelik klima servisi, ariston klima servisi, auer klima servisi, haier klima servisi, hitachi klima servisi, lg klima servisi, midea klima servisi, panasonic klima servisi, profilo klima servisi, regal klima servisi, rubenis klima servisi, samsung klima servisi, seg klima servisi, sharp klima servisi, siemens klima servisi, sigma klima servisi, trane klima servisi, vestel klima servisi, york klima servisi.

EN İYİ MANİSA KLİMA ACİL BAKIM SERVİSİ

klima gündüz  moduna geçmiyor, klima uyku modunda kalıyor, klima kapağı açık kalıyor, klima göstergesi çalışmıyor, klima iç ünite arızası, klima otomatik olarak devreye girmiyor, klimadan kötü koku geliyor, klima kumandasını algılamıyor, klima çok soğutuyor, klima çok ısıtıyor, klima dış ünite arızası, elektrik, sigorta arızası.

klima filtresi temizliği, bakımı, klima elektronik kart tamiri, klima iç ünite dış ünite yer değişimi, en iyi klimacısı, adresi, en iyi klima servisi ustası, en iyi teknik servisi.

ucuz klimacı, klimacılar, klima servisleri, klima yedek parça, klima bakım servisleri, klima gaz basma, gaz dolum, klima motor yanmış, klima hiç soğutmuyor, klima hiç ısıtmıyor, klima çok ses yapıyor, klima sigorta attırıyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir