MANİSA Klima Tamiri – Manisa Klima Servisi

 

MANİSA Klima Servisi | Acil 7/24 Klima Bakım Ustaları

 

MANİSA  Klima Montajı

MANİSA Klima Montajı ve De-montajı için profesyonel klima teknik servisi. Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Manisa  ve çevresinde  “Klima Servisi” mi arıyorsun ? Randevu | Hemen Ara

 Randevu : 0535 661 46 42

 WhatsApp : 0535 661 46 42

 

Manisa Klima Servisi

Manisa klima tamircisi olarak  Tüm marka ve model klimalarda 2 yıl garantili hizmet.

Güvenilir Garantili Klima tamir fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

 

 Randevu : 0535 661 46 42

 WhatsApp : 0535 661 46 42

 

Manisa Klima Gaz Dolumu

Enyakinklimaservisi.com Olarak  Klimalara gaz dolumu yapılmaktadır.

Klima gaz dolumu fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Tüm marka ve model klimalara gaz dolumu yapılmaktadır.

 

 Randevu : 0535 661 46 42

 WhatsApp : 0535 661 46 42

Manisa Klima Servisi, Klima Tamiri, Manisa Klima Bakımı, Klima Arızası ve Filtre Temizleme Hizmetini 7/24 Uzman Ekibimizle Garanti İşçilikle Sunuyoruz …

MANİSA Klima Tamiri olarak müşteri talepleri odaklı hizmet sunmaktayız. Amacımız klimalarınızın ilk günkü performansında çalışması ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin en üst seviyelerde olmasıdır. Başlıca hizmetlerimiz ; MANİSA Klima Tamircisi, MANİSA Klima Tamir Firması, MANİSA Klima Montajı, MANİSA Klima Bakımı, MANİSA Klima Bakım Servis, MANİSA Klima Kart Tamiri, MANİSA Klima Kompresörü Tamiri, MANİSA Klima Teknik Servisi, MANİSA Klima Arıza Servisidir. Ayrıca ; MANİSA Klima Servisleri, MANİSA Klima Servis Ücreti, MANİSA Klima Bakımı Fiyatları, MANİSA Klima Bakımı Ücretleri,MANİSA Klima Servisi Telefon, MANİSA Klima Servisi İletişim, MANİSA En Yakın Klima Servisi, MANİSA Klima Arıza Kodları konularında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

MANİSA Klima Tamircisi

MANİSA Klima Tamircisi bilgi ve tecrübe gerektiren ustalık türlerindendir. Gerekli bilgi birikimine sahip olmayan ekiplerce yapılacak tamir işlemi daha büyük arızalara sebebiyet verecektir. Sürekli eğitimlerle kendini geliştiren ve marka bilgisine sahip ekiplerimizde sizlere etkili tamir hizmeti sunmaktayız. MANİSA Klima Tamircisi sırasında gerekli olursa yedek parça temini ve değişimi desteğini de vermekteyiz.

MANİSA Klima Tamir Firması

MANİSA Klima Tamir Firması konusunda yıllarca deneyim kazanmış yetkili servisimiz sizlere kaliteli ve güvenli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Klima bakımının önemini bilen ekiplerimiz profesyonel bakım hizmetini sizlere sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. MANİSA Klima Tamir Firması ile klimalarınızın performansında ve ömründe iyileşme sağlayacaksınız.

MANİSA Klima Servisleri

MANİSA Klima Servisleri arasında MANİSA bölgesinde yıllardır hizmet veren firmamız müşteri talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. MANİSA Klima Servisleri içinden deneyimli ekiplerimizle vermiş olduğumuz etkili teknik servis ile farkımızı ortaya koymaktayız. Uygun fiyatlı ve hızlı işlemli hizmetimizden yararlanmak için bizlere web sitemiz üzerinde ulaşabilirsiniz.

MANİSA Klima Montajı

MANİSA Klima Montajı konusunda MANİSA bölgesinde hizmet veren firmamız sizlerin talepleri doğrultusunda desteklerini sunmaktadır. Kullanım alanınız için maksimum performansı alacağınız yere montaj hizmetini sizlere kaliteli ve titiz işçilik ile gerçekleştirmekteyiz. MANİSA Klima Montajı hakkında ücret bilgisi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

MANİSA Klima Tamiri - Manisa Klima Servisi

MANİSA Klima Bakımı

MANİSA Klima Bakımı klimalarınızın ömrü ve performansı için çok önemlidir. Konusunda uzman teknik servisimiz ile markası ne olursa olsun tüm klimaların bakımını profesyonel yöntemlerle gerçekleştirmekteyiz. MANİSA Klima Bakımı ile klimalarınızdaki performans artışını gözlemleyeceksiniz.

MANİSA Klima Bakım Servis

MANİSA Klima Bakım Servis olarak klimalarınızın periyodik bakımını üstleniyoruz. Belirli aralıklarla yaptıracağınız bakım işlemi ile klimalarınızın ömrünü ve performansını arttıracaksınız. MANİSA Klima Bakım Servis ile iletişime geçmek ve hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

MANİSA Klima Servis Ücreti

MANİSA Klima Servis Ücreti konusunda sizlere hızlı ve etkili hizmeti uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamaktayız. Bulunduğunuz bölgeye ve alacağınız servis hizmetine göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. MANİSA Klima Servis Ücreti hakkında ön bilgilendirmeyi whatsapp destek hattımızda bulunan müşteri temsilcilerimiz sizlere aktaracaktır.

MANİSA Klima Kart Tamiri

MANİSA Klima Kart Tamiri siz değerli müşterilerimizden bizlere ulaşan en sık taleplerdendir. Kullanım sıklığına göre oluşan bu arıza tipini yetkili servisimiz doğru yöntem ve uygun yedek parça ile çözümlemektedir. MANİSA Klima Kart Tamiri hakkında fiyat ve işlem bilgisi almak için web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

MANİSA Klima Kompresörü Tamiri

MANİSA Klima Kompresörü Tamiri klimanızın performansı için son derece önemlidir. Kullanım sıklığına ve gerekli bakımların yapılmaması durumunda arızalar gözlemlenmektedir. Konusunda uzman ekiplerimiz MANİSA Klima Kompresörü Tamiri ile klimanızın ilk günkü performansında çalışması için etkili destek sunmaktadır.

MANİSA Klima Bakımı Fiyatları

MANİSA Klima Bakımı Fiyatları marka ve parça bilgisine göre değişmektedir. Klimanızda ihtiyaç duyduğunuz bakım konusunda uzman ekiplerimiz sizlere kaliteli ve etkili hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır. MANİSA Klima Bakımı Fiyatları konusunda ön bilgilendirme almak için web sitemizdeki destek hatlarımızı arayabilirsiniz.

MANİSA Klima Bakımı Ücretleri

MANİSA Klima Bakımı Ücretleri bulunduğunuz bölgeye, klimanızda talep ettiğiniz işleme ve gerekli olursa yedek parça teminine göre değişkenlik göstermektedir. Her zaman kaliteli hizmeti doğru fiyatlandırmayla sizlere sunuyoruz. MANİSA Klima Bakımı Ücretleri  hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için whatsapp destek hatlarımızdaki müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

MANİSA Klima Servisi Telefon

MANİSA Klima Servisi Telefon numaralarımız sizlere hızlı ve etkili hizmeti vermek için her zaman aktif bulunmaktadır. Web sitemizde bulunan müşteri destek hatlarımız ile bizlere ulaşarak teknik servis hizmetimizden yararlanmaya başlayacaksınız. MANİSA Klima Servisi Telefon numaramız ile iletişime geçerek klimalarınızda karşılaştığınız tüm sorunlarda profesyonel çözümlerimize ulaşacaksınız.

MANİSA Klima Servisi İletişim

MANİSA Klima Servisi İletişim bilgilerimiz web sitemizin iletişim sayfasında mevcuttur. Destek hatlarımızın başında bulunan müşteri temsilcilerimiz sizlere etkili hizmeti vermek için 7 gün 24 saat aktif bulunmaktadır. MANİSA Klima Servisi İletişim ile randevu kaydı oluşturmanızla birlikte teknik servisimiz sizlere yönlendirilecektir.

Klima Arıza Bakım Onarım Teknik Servisi Hızlı Ve Kalıcı Çözümler İçin Profesyonel Yetkili. Servis Klimaların Montajı, Arıza ve Tamiri, Bakımları İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz.

MANİSA En Yakın Klima Servisi

MANİSA En Yakın Klima Servisi olarak bizlere ulaşan müşterilerimize daha hızlı ve avantajlı fiyatlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Yıllardır MANİSA bölgesinde hizmetlerini sunan firmamız deneyimli teknik servis elemanlarıyla işlemlerini gerçekleştirmektedir. MANİSA En Yakın Klima Servisi ile iletişime geçmek ve hizmet almak için yapmanız gereken destek hatlarımızdan bizlere ulaşmaktır.

MANİSA Klima Teknik Servisi

MANİSA Klima Teknik Servisi ile her markadaki klimanızın kurulum, bakım, onarım ve yedek parça konularında destek vermekteyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyat avantajıyla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. MANİSA Klima Teknik Servisi olarak amacımız %100 müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

MANİSA Klima Arıza Servisi

MANİSA Klima Arıza Servisi olarak yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile klimalarınızda karşılaştığınız her arızada sizlere destek olmaktayız. Yetkili arıza servisimiz ile sorunu kaynağında tespit ederek çözümü ve  tekrarlanmaması konusunda sizlere etkili hizmeti sunmaktayız. MANİSA Klima Arıza Servisi ile hizmet almak isterseniz müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

MANİSA Klima Arıza Kodları

MANİSA Klima Arıza Kodları hakkında detaylı bilgi birikimine sahip teknik ekiplerimiz klimalarınızda meydan gelen arızaların sebeplerini bulma konusunda hızlı ve güvenilir işlem yapmaktadır. Arıza kaynağı tespiti sonrasında doğru yöntem ve profesyonel işlem ile arızlarınız en kısa sürede giderilmektedir. MANİSA Klima Arıza Kodları konusunda karşılaştığınız her arıza durumunda whatsapp destek hatlarımız üzerinden teknik destek alabilirsiniz.

MANİSA Klima Tamiri – Manisa Klima Servisi konusunda detaylı bilgi için google üzerinden detaylı araştırmalar yapabilirsiniz.

MANİSA KLİMA TAMİRİ

MANİSA Klima tamiri, her tip ve model marka klimaların klima arıza, klima tamir, klima yer değiştirme, klima bakım, klima onarım ve klima taşıma hizmetlerini yetkili servis kalitesinde vermektedir. Zaman kazanmak, garantili ve güvenilir Klima Servisi hizmeti almak için klimanız için hemen bizi arayın.

MANİSA Klima Tamiri Hizmetleri

Yılda iki kere yapılması gereken iç ve dış ünite klima bakımları hem ekonominiz hem de sağlığınız açısından büyük önem taşır. Onarım ve bakım işlemleri işinin ehli usta eller tarafından yapılmalıdır. Yoksa yeni aldığınız bir klima bile olsa bir daha kullanamayacak duruma gelebilir ya da daha büyük sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Düzenli klima bakımı yaptırırsanız cihaz uzun ömürlü olacaktır. İşte bu sebeple düzenli klima bakımlarını ihmal etmemeniz gerekir.

MANİSA Arıza ve Tamir Servisi

Klimanız dış hava etkilerinden etkilenebilir. Hava sıcaklığı arttıkça soğutma kapasitesi düşebilir. Hava sıcaklığı düştükçe ısıtma kapasitesi düşebilir. Klima su akıtmaya başlayabilir.  Klimadan gürültü gelmeye başlayabilir ya da üflemede sıkıntı ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda her türlü arıza için MANİSA Tamir servisi olarak hizmetinizdeyiz. Market, kafe, ofis gibi yerlerde bulunan cihazınızın arızasının tamiri için hızlı hareket ederiz.

MANİSA Klima Montajı ve Kurulum Servisi

Klimanızın iyi çalışabilmesi için klimanın düzgün ve standartlara uygun montaj yapılması çokça önemlidir. Konusunda yetersiz teknisyenlerce yapılan bir montaj klimanızı ömründen edebilir, güvenliğinizi tehlikeye atabilir ve çeşitli kazalara sebep olabilir.  MANİSA klima montaj servisi cihazınızın sökme ve montaj işlemlerinde bir telefon uzağınızdadır.Klima montajı için yer seçiminde iç üniteler için, montajlanacak yer yanıcı gazların yakınında olmamalıdır. Güneş ışığını doğrudan almayacak bir yer seçilmelidir. Mutfakta kurulacak ise yağın dumanını emmeyecek bir yere yerleştirilmelidir. Rutubetli bir yere yerleştirilmemelidir. Ünitenin ağırlığını kaldıracak bir yere kurulması gerekir. Elektrik hattının ve boruların dış ünitenin kurulacağı yere kısa mesafede olması gereklidir.

MANİSA Klima Servisi

Manisa Klima Servis, Satış ve Montaj Hizmetleri, ARÇELİK, BEKO, LG, ALTUS,  VIESSMANN, MİTSUBİSHİ Klima Yetkili Servisi.

Manisa Klima Servisi, güvenilir ve profesyonel hizmetleriyle, müşterilerine hizmet sunar. Servis hizmetleri içinde birçok farklı işlem gerçekleştirilir. Konusunda tam yetkili ve uzman olarak hizmet veren teknisyenlerimiz, farklı işlemleri gerçekleştirerek, cihazınızın sene boyunca verimli ve performanslı çalışmasını sağlar.

 • Manisa Klima Montajı
 • Manisa Klima Bakımı
 • Manisa Klima Tamiri
 • Manisa Klima Servisi

Klima alanında uzmanlığını gösteren Arkom Teknik; Split Duvar Tipi Klima, Multi Split Klima, VRF-VRS Klima, Chiller Klima, FanCoil Klima, Pano Tipi Klima, Klima Santrali servisi sunar. Düzenli olarak deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilen bakım hizmeti gerek bireysel gerekse kurumsal olarak gerçekleştirilir.

Çözüm Odaklı Klima Servisi

Klima Servisi bakımı ve tamiri konularında İzmit başta olmak üzere Manisa’nın tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Arkom Teknik bünyesinde hizmet veren teknikerlerimiz klima sektörünün önde gelen firmalarının merkez servislerinde eğitim almış, uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis teknikerlerimiz firmamızın bünyesinde bulunan firma logosu ve firma yazısının bulunduğu servis araçlarını kullanmaktadırlar. Bu hizmetlerin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda klima montajı, klima tamiri, vrf klima, chiller klima, fancoil klima gibi konularda da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Klima Sisteminizin Verimli Çalışmasını Sağlayın.

Memnuniyet Garantisi. Bugün Servis Çağırın. 

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split (Duvar Tipi) Klima
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima
 • Chiller Klima
 • FanCoil Klima
 • Pano Tipi Klima
 • Klima Santrali
 • Hassas Kontrollü Klima

Bizim Isıtma & Soğutma Teknisyenlerimiz

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan.
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.
 • Alanında Uzman Teknik Servis Hizmeti
Klima Servisi İçin Servet Ödemeyin. Klima Teknik Servisin Uygun Fiyatlı Kaliteli Hizmetinden Faydalanın!

Manisa Klima Servisi Seçerken Dikkat etmemiz Gerekenler

Klima Servisi Seçerken Dikkat Etmemiz Gerekenler, Birçoğumuz yazın bunaltıcı sıcaklarında serinlemek için klima alma arayışına gireriz. Kendimize en uygun klimayı seçmek için bazen günlerce internetten piyasa araştırması yaparak gerek teknik özelliklerini gerekse görselliklerini kıyaslayarak kendimize en uygun klimayı seçeriz. Aynı şekilde klimalarımız soğutmadığında yada ısıtmadığında ev ve iş yerlerimiz için klima servisi seçimi de son derece önemli hale gelmiştir.

Klima Bakımına Dikkat!!!

Klimamız arızalandığında ve bakım zamanı geldiğinde de aynı hassasiyeti göstermeliyiz. Gerek maddi gerekse manevi anlamda mağduriyet yaşamamak amacıyla klima arıza bakım ve montaj hizmeti almak için çağıracağımız klima servisini öncelikle araştırmalıyız. Çünkü klimalar insan sağlığı açısından oldukça önemli cihazlardır. Bu cihazların montaj bakım ve onarım işlemlerinin titizlikle yapılması gerekmektedir. Öncelikle çağıracağımız klima servisinin TSE belgesinin, profesyonel servis personelinin, yerel bölgede kendi atölyesi ve o bölgenin esnafı olduğundan emin olmalıyız.Yeri yurdu belli olmayan sadece takım çantasıyla gezen piyasada çantacı diye tabir ettiğimiz kişilerden uzak durmalıyız. Zira çantacı diye tabir ettiğimiz bu kişiler ucuz fiyat verip, evinize girdikten sonra klimanızda olmadık arızaların var olduğunu ileri sürüp sizden hak etmedikleri ücreti talep edebilirler. Ya da bakım ve tamir işlemini yaptıktan sonra klimanızda tekrar bir problemle karşılaştığınızda karşınızda muhatap olacak kişi ve kurum bulamayabilirsiniz. Bu tarz durumlara düşmemek için mutlaka kurumsal servis hizmeti veren firmalarla çalışmalısınız.

Güvenilir bir klima servisinde olması gerekenler

 • Klima servisi mutlaka fatura kesebilen bir şirket olmalı
 • İşyeri açma ve çalıştırma ruhsatı olmalı,
 • Adres ve telefon numaralarının kayıtlı olması gerekli
 • Kullanılan yedek parça orijinal ve en az bir yıl garanti kapsamında olmalı
 • Onarım esnasında cihaza zarar vermemesi gerekli,
 • Deneyimli ve profesyonel teknik ekibe sahip olmalı
 • Teknik personel ısıtma ve soğutma sistemleri mezunu olmalı
 • Tamir, Onarım, Bakım ve İş güvenliği eğitimlerini almış olmalı
 • Firma TSE belgeli olmalı
 • Firmanın müşteri hizmetleri departmanı mutlaka olmalı ve müşterilerin talepleri hızlı olarak çözüme ulaştırılmalıdır.

Manisa Klima Servisi, Satış ve Montaj Hizmetleri: 

Yetkili Klima Servisi Kalitesinde Özel Klima Teknik Destek

MANİSA klima servisi olarak marka ayrımı yapmadan klima servis hizmeti sunmaktayız. Periyodik klima bakımlarınızı uygun fiyatlara yapıyoruz, yazın ya da kışın fark etmeksizin klima servisi tamir ve bakımını yapıyoruz. En erken aynı gün ya da bir gün sonra klima probleminizi gideriyoruz. Her hizmetimiz için bir yıl garanti veriyor ve kayıt altına alıyoruz.

7/24 Teknik HizmetKonusunda Uzman EkipYedek Parçada GarantiSabit Fiyat PolitikasıHemen İndirim AlServiste %25 indirim Klimadaki sorununuzu dinledikten sonra cihazın problemi hakkında sizlere detaylı bilgi veririz. Ardından olası tamir süresi ve ücret miktarı belirtilir. Servis talebinde bulunan herkese %25 indirim sunuyoruz. …. Klima Servisi Özel Teknik Arıza Servisidir.MANİSA Klima Yer Değiştirme ve TaşımaHer marka cihazın söküm, montaj ve taşıma işlemlerini yapan firmamız ; klimaya hiç bir zarar vermeden söküp başka bir odaya montajını yapabilir ya da başka bir adrese yeniden montajını gerçekleştirebilir.MANİSA Klima Servisi HizmetlerimizKlima bakımıKlima montajıKlimanızın yerinin değiştirilmesiKlimanızın başka bir yere taşınmasıKlima gaz dolumu şarjıKlima sökümüKlima filtre temizliği ve yenilemeKlima arıza tamiriKompresör tamiriKlima yıllık bakımlarıKlima gaz kontrolüKlimanın taşınmasıKlimanın iç ve dış aksanının ilaçlı su ve köpükle yıkanmasıKlima kumanda teminiKlimanın aşınmış yerlerinin boyama işlemiMANİSA GÜVENİLİR KLİMA SERVİSİ HİZMETİ ALEn uygun fiyat, daikin klima servisi, daikin klima tamiri, daikin klima bakımı, daikin klima montajı, daikin Özel Klima Servisi. mitsubishi klima servisi, mitsubishi klima tamiri, mitsubishi klima bakımı, mitsubishi klima montaı, mitsubishi Özel Klima Servisi.baymak klima servisi, beko klima servisi, bosch klima servisi, carrier klima servisi, demirdöküm klima servisi, electra klima servisi, ferroli klima servisi, fujitherma klima servisi, fujitsu klima servisi, general electric klima servisi, general klima servisi, airfel klima servisi, klima tamircisi, airwell klima servisi, alarko klima servisi, altus klima servisi, arçelik klima servisi, ariston klima servisi, auer klima servisi, haier klima servisi, hitachi klima servisi, lg klima servisi, midea klima servisi, panasonic klima servisi, profilo klima servisi, regal klima servisi, rubenis klima servisi, samsung klima servisi, seg klima servisi, sharp klima servisi, siemens klima servisi, sigma klima servisi, trane klima servisi, vestel klima servisi, york klima servisi.EN İYİ MANİSA KLİMA ACİL BAKIM SERVİSİklima gündüz  moduna geçmiyor, klima uyku modunda kalıyor, klima kapağı açık kalıyor, klima göstergesi çalışmıyor, klima iç ünite arızası, klima otomatik olarak devreye girmiyor, klimadan kötü koku geliyor, klima kumandasını algılamıyor, klima çok soğutuyor, klima çok ısıtıyor, klima dış ünite arızası, elektrik, sigorta arızası.klima filtresi temizliği, bakımı, klima elektronik kart tamiri, klima iç ünite dış ünite yer değişimi, en iyi klimacısı, adresi, en iyi klima servisi ustası, en iyi teknik servisi.ucuz klimacı, klimacılar, klima servisleri, klima yedek parça, klima bakım servisleri, klima gaz basma, gaz dolum, klima motor yanmış, klima hiç soğutmuyor, klima hiç ısıtmıyor, klima çok ses yapıyor, klima sigorta attırıyor.

 • Klima kompresör devreye girmiyorsaGarantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
 • Klima dış ünite fanı çalışmıyorsaGarantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
 • Klima iç ünite hiç çalışmıyorsaGarantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
 • Klima soğutmuyor ya da ısıtmıyorsaGarantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
 • Klima ısıtıyor ancak soğutmuyorsa Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
 • Klima dış ünite gürültülü çalışıyorsa Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
 • Klima iç ünite çalışıp duruyorsa Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız
 • Klima tüm arıza ve mekanik sorunlarda Garantili Teknik Servis ekibimize ulaşınız                       

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.