ANTAKYA Klima Bakımı

En İyi Antakya Hatay Klima Servisi

ANTAKYA Klima Bakımı Hatay şehrinin En iyi  Hatay hizmeti.  EN UYGUN FİYAT: Bazen bir klima sisteminin tamamen değiştirilmesi yerine onarılması gerekir. Dış ünitenin etrafında sızıntı varsa, klimadan gelen hava yeterince sıcak veya soğuk değilse, ünite sürekli açılıp kapanıyorsa, klima onarım servislerine ihtiyacınız olabilir. En Yakın Klima Servisi ile üçünü de sunuyoruz: uzman servis, doğru kurulum, düşük fiyatlandırma!

Bir klima ünitesi satın aldıktan ve kurulduktan sonra bir sorun ortaya çıkarsa, çağrı merkezimizi hemen arayabilir sorununuza anında cevap bulabilirsiniz. Gerekli yönlendirmeler çalışanlarımız tarafından hızlıca gerçekleşecektir.

ANTAKYA KLİMA BAKIMI FİLTRE DEĞİŞİMİ

İyi bakımı yapılan bir klima, ihmal edilen bir klima ünitesinin iki katı kadar dayanacaktır. Sorunlar daha az görülür. Uzun vadede tasarruf edersiniz ve satın aldığınız miktar karşılığında en yüksek değeri elde edersiniz.

Yılda iki kere klima bakımı yaptırırsanız daha yüksek verimlilik, daha serin ve daha temiz hava elde ettiğiniz gibi daha da düşük elektrik faturalarına sahip olursunuz.

Ayrıca, klima filtre temizleme işlemi yapılmaz ise sağlıkla ilgili bir sorun ortaya çıkarabilir. Temiz ortamlarda bile ünitenin içinde kir ve toz birikebilir. Kirlilik, mikrop dolu havaya neden olabilir. Kim, havayı böyle solumak ister ki? Bir Hatay klima kapsamlı temizliği, kiri ve kirliliği ortadan kaldırarak klimanın serin, temiz ve sağlıklı hava üretme kapasitesini geri kazandırır.

Klima bakımı ve filtre temizliği kapsamında cihazı buharla temizleriz, motoru yağlarız, pasları gideririz ve klimayı paslanmaya karşı dayanıklı boya ile yeniden yapılandırırız. Böylece verimlilik düşmez ve maliyetlerin yükselmesi önlenir.

Hatay Klima Servisi

Hatay klima servisi ile klima tamiri, klima bakımı, klima temizliği, klima montajı ve klima gaz dolumu gibi pek çok hizmeti alabilirsiniz. Sizlere en yakın klima servisi ve ustalarıyla iletişime geçerek aradığınız hizmete kısa sürede ulaşabilirsiniz. Klimalarınızın bakım, tamir ve temizliğine dikkat ederek evlerinizin veya iş yerlerinizin daha serin olmasını sağlayabilirsiniz.

Sizlerin de bildiği üzere, klimalar bizlere yıl boyunca ihtiyaç duyduğumuz rahatlığı sağlayabilmektedir. Klima sistemleri, ısıtma ve soğutma olmak üzere iki hayati rol oynamaktadır. Klimalar evlerde, ofislerde, okullarda, mağazalarda, fabrikalarda ve daha birçok yerde kullanılmaktadır. Özellikle sıcak geçen yaz günlerinde klimalar oldukça önemli bir işlevi yerine getirmektedir: Klimalar da pek çok cihaz ve makine gibi dönem dönem tamir ve bakıma ihtiyaç duymaktadır. Hatay klima servisi veya klima tamircisi denildiğin akla ilk gelen iş yerlerine yukarıda yer verilmektedir.

Klima Servisi

Hatay’da pek çok ev ve iş yerinde klima bulunmaktadır. Klimalar, düzenli bir şekilde bakım ve temizliğe ihtiyaç duyan cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Klimanız arızalı, sorunlu veya bozuksa bir klima servisinden destek almanız gerekmektedir. Bir klimanın düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamak için bakım ve tamirine dikkat etmek gerekmektedir.

Düzenli bakım, bir klimanın olması gerektiği gibi çalışmaya devam etmesine ve arıza olasılığını azaltmaya yardımcı olabilmektedir. Bakım ve tamizliği yapılan bir klimanın bakımsız bir klimaya nazaran daha uzun ömrülü olabileceği söylenebilmektedir. Klimanız su sızdırıyorsa, soğutma / ısıtma yapmıyorsa, gürültü yapıyorsa, kötü koku yayıyorsa veya kötü performans gösteriyorsa Hatay klima servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Cihazınızın bakım veya tamirini size en yakın bir klima tamircisine yaptırarak temiz, hoş ve serin bir odanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Klima Montajı

Hatay’da her yıl yüzlerce insan klima montajı yaptırmaktadır. Klima montajının yaygın yapıldığı yerler arasında ofisler, mağazalar, oturma odaları, yatak odaları, yemekhaneler, mutfaklar ve işyerleri birçok yer almaktadır. Klima tamiri konusunda uzman değilseniz bir eve veya iş yerine klima montajı yapmanız zor bir iş olabilmektedir. Hatay klima montajı denildiğinde akla gelen klima servisleri yukarıda sıralanmaktadır. Bulunduğunuz bölgede klima sökme takma işi yapan bir klima tamir servisi arıyorsanız yukarıdaki firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Klima ve soğutma üniteleri gibi cihazların doğru şekilde kurulması ve bakımının yapılmaması, bina ve daire sakinlerinin sağlığı ve güvenliği için oldukça önemlidir. Klima üniteleri ve sistemleri çeşitlilik gösterdiği için klima montajnın içeriği ve kapsamı da değişiklik gösterebilmektedir. Klima kurulum maliyeti seçilen klima sistemine göre değişebilmektedir.

Klima Temizleme

Hatay klima temizleme denildiğinde ilk akla gelen iş yerleri ve bu iş yerlerine ulaşabileceğiniz telefon numaraları yukarıda yer almaktadır. Sizlerin de bildiği üzere, klima temizleme işlemi ödeyeceğiniz enerji faturalarından tasarruf etmenizi sağlayabilmektedir. Temizliği yapılmayan bir klima kötü işleyen bir klima sistemine neden olabilmektedir. Klima sistemlerinde zamanla kir ve bakteri birikebilmektedir. Düzenli olarak yapılan bir klima temizleme işlemi bakteri ve kirleri ortadan kaldırabilmektedir. Bakımı iyi yapılan bir klima, temiz ve sağlıklı hava sağlamaktadır. Her bölgede olduğu gibi Hatay merkez ve çevresinde de özellikle yaz aylarında klima temizleme hizmeti yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Düzneli bir şekilde yapılan klima temizliği cihazınızın daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Optimum enerji verimliliği sağlamak ve cihazınızın gelecekteki arıza olasılığını azaltmak için klima temizliğine ve bakımına dikkat etmeniz önerilmektedir.

Klima Bakımı

Hatay klima bakım ve tamir servisi sayesinde klimanızın rutin bakımını yaptırabilirsiniz. Bir klimanın filtreleri ve diğer bazı parçaları, klimanızın yıl boyunca etkili ve verimli bir şekilde çalışması için düzenli bakım gerektirir. Klima bakımının ihmal edilmesi, enerji kullanımı istikrarlı bir şekilde artırırken klima performansını da düşürür. Bakımı yapılmayan bir klimanın tıkalı ve kirli filtreleri normal hava akışını engeller ve bir klimanın verimliliğini önemli ölçüde azaltır. Klimanın filtreleri hava akışını engellediğinde hava doğrudan evaporatör bobinine ulaşabilir ve bu durum bobinin ısı emme kapasitesini düşürebilir. Dış ortam tozluysa veya yakınlarda ağaçlardan dökülen yapraklar varsa, klimanın kondenser serpantinleri de çok kirlenebilir. Klimanızdan en üst seviyede verim almanız için klimanızın bakım ve temizliğinin yapılması gerekir. Klima bakımı konusunda uzman değilseniz bir klima servisinden yardım almanız gerekir. Yukarıda, Hatay klima bakımı denildiğinde akla gelen bazı firmalara yer verilmektedir. Klima bakım ve temizliği uzun vadede enerjiden tasarruf ettireceği için paranızın cebinizde kalmasını sağlayabilir.

Klima Tamircisi

Hatay’da özellikle yaz aylarında klima tamircisi arayan pek çok müşteri olmaktadır. Klima tamiri teknik bir iş olduğu için bilgi, beceri ve uzmanlık gerektrimektedir. Klima tamircilerinin pek çoğu Baymak, Hitachi, Vestel, Arçelik, Samsung, Mitsubishi, Electra, Bosch, Beko, Alarko gibi markalarının tamir ve bakıınımı yapabilmketedir. Klima tamiri veya klima servisi denildiğinde pek çok marka akla gelmektedir. Bunlara Airfel, Lg, Daikin, Demirdöküm, Toshiba, Cartel, Midea, Ferroli, Hıtachı, Gree, Seg, Mitsubishi Electric markaları örnek verilebilmektedir. Hatay klima tamircisi denildiğinde akla ilk gelen bazı klima servislerine ve onlara ulaşabileceğiniz telefon numaralarına yukarıda yer verilmektedir.

Bir klimanın markası ne olursa olsun kulanım ömrü boyunca arıza yapabilmektedir. En iyi klima ünitesi bile bir noktadan sonra anarım gerektirebilmektedir. Bozuk bir klimayı tekrardan çalışır hale getirebilmek için bir klima tamircisinden yardım almak gerekmektedir. Çoğu klima tamircisi duvar, salon ve tavan tipi klimaların hepsini tamir edebilmektedir. Eğer klima tamiri konusunda bir uzmanlığınız yoksa size en yakın bir klima tamir servisinden destek almanız en doğru yol olarak gözükmektedir.

Klima Gaz Dolumu

Evinizdeki veya iş yerinizdeki klimanız etkisiz çalışıyorsa yukarıda irtibat numaraları bulunan Hatay klima gaz dolumu firmalarını arayabilirsiniz. İnsanlar genellikle klima gazını doldurmayı ihmal ederler veya hatırlamazlar. Ancak klima gazı doldurma işi çok önemlidir. Çünkü klimanızın gazı bittiyse soğutma işlevini yerine getiremez. Ofisinize veya evinize bir klima taktıysanız bu klimanın verimli bir şekilde çalışması için gaz dolumu yaptırmanız gerekmektedir. Klima gazının ömrü kullanım şekline ve kullanılan gazın niteliğine göre değişebilmektedir. Ev tipi klima gazı dolum fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız yukarıdaki Hatay klima gaz dolumu firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz. Klimanızın performansı düştüyse bu gaz eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir.

ANTAKYA Montaj ve Kurulum Servisi

Klimalar iyi montaj edilemezse büyük bir güvenlik sorunu haline gelirler.  Hatay şehrinin klima montaj kurulum uzmanları her zaman bir klima kurulumunun güvenli olduğundan emin olmadan işlemlerini tamamlamaz.

Bir klima duvara iyi monte edilemezse düşme riski taşır. Sabitlenmesi uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Ayrıca elektrik kontağı kaçağı olmasın diye kontroller yapılır. Duvardaki borular mutlaka kontrol edilmeli ve klima montajı nereye yapılması uygunsa oraya kurulum gerçekleşmelidir. Aksi takdirde yanlış kurulan bir klima, yangına, düşme riskine ve yanlış su tahliyesine sebep olabilir.

Büyük bir servis ağına sahip olduğumuz için teslimat ve montaj dahil işlemleri düşük fiyat ile sunuyoruz. Deneyimli servis uzmanlarımız, yedek parça departmanı ve kurulum ekiplerimiz müşterilerimize sorunsuz bakım sağlar.

Daireler, evler, ofisler, sağlık ve diğer tesisler için duvara klima montajlamak bizim tek işimizdir. Yüzlerce klima montajı, bakımı ve tamirini yaptık, elden geçirdik, kurduk ve teslim ettik. Karşılığını da memnuniyet olarak geri aldık.

Profesyonel Kadro

Alanında deneyimli, yenilikleri yakından takip eden, kendini sürekli geliştiren uzman bir ekiptir.

1 Yıl Garanti

Firmamız tarafından değiştirilen orijinal yedek parçaların garanti süresi 1 yıldır.

Hızlı Servis Hizmeti

Uzun yıllardır klima sektöründe olan firmamız 7/24 çağrı merkezi ile hızlı servis desteği sunar.

Anında İndirim

Servisi talebinizde anında %25 indirim.

ANTAKYA EN İYİ KLİMA ONARIM TAMİR SERVİSİ

Her marka ve model klima için klima tamir, bakım ve montaj, taşıma ve yer değişimi hizmeti veriyoruz. Geniş teknik servis ağıyla her yere ulaşabilen Klima tamirci servisimiz, memnuniyet ve ilgiden dolayı, çalışan ve servis sayısını her geçen gün daha da arttırmaktadır.

ANTAKYA klima tamir servisi olarak marka ayırt etmeksizin tüm markaların orijinal yedek parçaları ile tamirini gerçekleştiriyoruz.

Klimada çıkabilecek sorunlar: Klimadan ses geliyor, Klima soğutmuyor, Klima ısıtmıyor, Klima açılmıyor, klima çalışmıyor, klima kapanmıyor, klima açıldı ama kapanmıyor, klima sıcak üflemiyor, klima soğuk üflemiyor, klima ılık üflüyor; bu gibi sorunlarınızda hemen bizi arayın.

ANTAKYA KLİMA SERVİS HİZMETLERİMİZ

klima gaz dolum, klima montaj, klima demontaj, klima sökme takma, ücretsiz yerinde servis, klima tamir, klima nakliye, ücretsiz klima arıza tespit, klima temizleme, klima bakım, klima yer değişimi, klima montajı, klima kumandası, klima yedek parça.

ANTAKYA GÜVENİLİR KLİMA SERVİSİ HİZMETİ AL

lg klima servisi, lg klima tamiri, lg klima bakımı, lg klima montaı, Lg Özel Klima Servisi. Arçelik – Beko Özel Servisi. Arçelik klima servisi,  Beko klima servisi, vestel klima servisi, altus klima servisi, bosch klima servisi, profilo klima servisi, siemens klima servisi, general klima servisi, samsung klima servisi, panasonic klima servisi, Midea klima servisi, electra klima servisi, sharp klima servisi, alarko carrier klima servisi, daikin klima servisi, baymak klima servisi, regal klima servisi, uğur klima servisi.

Antakya Klima Servisi

Yaz mevsiminin yaklaşması ile beraber insanlar serinlemenin yollarını aramaya başladılar. En uğraşmadan bulabileceğiniz kısa çözüm Antakya Klima firmamızı aramak.

Klimalar ortamı soğutma işini başarabilmek için ısı transferi, sıvıların faz değişimi ve sıvıların kaynama noktalarının basınç sayesinde değiştirilebilme prensiplerinden yararlanırlar. Düğmesine bastığınızda bir anda serinliği hissedebiliyorsunuz ama o kapalı kutu içerisinde bu işlemi yapmak için fizikten faydalanmak mecburiyetinde kalıyor. Klimaların içerisinde bulunan özel bir soğutucu madde bulunur. Bu madde sıvının gaza ya da gazın sıvıya dönüştürülmesine yardımcı olarak bağlı bulunduğu ortamı soğutmaya çalışır.

Klima Bizim İşimiz

Antakya klima teknik servisi olarak yaz mevsiminde sıcaklıkların dayanılmaz yüksekliklere ulaşması nemle de birleştiğinde insanların nefes almasını bile zorlaştırdığının farkındayız. Bu ortamda klima kullanılması kaçınılmazdır bir durumdur. Yıllardır güler yüzlü hizmet sunan personel ve profesyonel usta kadrosu ile Antakya klima firmamız ortamı serinletmek için sizlerle.

Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile Antakya klima piyasasında kendisini bir hayli geliştirdi. Onlarca markanın üretmiş olduğu yüzlerce modelle klimalar insanların sıcak yaz günlerinde serinleyebilmeleri için çalışırlar. Antakya klima olarak sizlerin ihtiyaçlarını bilerek ve klima taktırmak arzu ettiğiniz ortama en ideal ürünü seçerek uzun senelerdir hizmet sunuyoruz.

Klima’da Profesyonel Yaklaşım

Olanaklar bu kadar elverişliyken neden Antakya sıcağında bunalmak mecburiyetinde kalasınız ki? Antakya Klima sizlere en ideal klimayı seçerek yazın sıcaklarından bunalmanıza engel oluyor.

Alanında Uzman Klima Firması

Antakya klima teknik servisi işinde uzman kadrosu ile hizmet sunan firmamız senelerdir Antakya’da en çok tercih edilen klima firmaları arasındadır. Antakya klima olarak yalnızca teknik servis değil, teknik servis hizmeti sonrasında bakım ve arıza tamiri konularında da müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz.

Sık Görülen Klima Arızaları Nedir ?

Klimalarımızın muntazam çalışmasını, dış hava şartları tesirler mi?

Klimalarımızın ısıtma ve soğutma performansını dış hava sıcaklığı mutlaka etkilemektedir.
Dış hava sıcaklığı çoğaldıkça soğutma kapasitesi düşer.
Dış hava sıcaklığı eksildikçe ısıtma kapasitesi düşer.

Klimam Çalışmıyor Ne Yapmam Gerekir?

Klimanızın elektrik fişini ve sigortalarını kontrol edelim.
Kış konumunda iken klimamız, klima model ve markasına göre 3 ila 7 dakika sonra devreye girer bu bir arıza değildir.

Yaz konumunda klimamız üflüyor ama soğutmuyor ?

Klimanızın Kumandası üstünde bulunan mode tuşundan cool (soğuk) konumunda olup olmadığına evvela bakalım. Başka bir konumda ise cool moduna alalım ve dereceyi düşürelim.
Klimamızın filtrelerimizi kontrol edelim, kirli ise yıkayıp takalım.
Kışın nasıl ki odamız soğumasın diye kapımızı, penceremizi sıkıca kapatıyor isek yazında aynı şekilde kapılarımızı pencerelerimizi kapatalım, güneş gören pencerelerimizi perdeyle kapatalım.

Klimayı Kumandadan Açamıyorum

Öncelikle klimanızın pillerini kontrol edelim.
Kumandalar pilleri azaldığı zaman, kumanda etmezler, göstergesi çalışması kumandanın çalışabileceği manasına gelmemektedir. Pilleri değiştirmemiz gekir, buna rağmen kumanda çalışmaz ise, klimamızın ön panelinde bulunan düğmeden manuel olarak çalıştırabiliriz.

Klimam Su Akıtıyor

Klimanız yeni takıldı ve su akıtıyor ise olası bir klima montaj hatasındandır. (İç ünite)
Drenaj hortumu tıkalı olabilir. Mümkünse kontrol edelim.
(Dış ünite) Klima dış üniteleri kış konumunda su akıtır bu bir klima arıza değildir.

Klimadan Farklı Sesler Geliyor

Klima kapatıldıktan sonra içinden su akıtması gibi tabir edilen lıkırtı, tıslama ya da diğer bir ses geliyorsa bu 1 dakika sonra kesilir bu bir arıza değildir, klima içerisinde dolaşan gazdan kaynaklanmaktadır.
İç ünite bakımsızlıktan dolayı içerisindeki fan balans yapar ve titreşime neden olur.
İç ünite düzgün monte edilmemekle beraber bu konu da hemen servis hizmeti almalısınız.
Isıtma konumunda iken çat, pat diye çıkan sesler, iç ünite plastiğinin genleşmesinden kaynaklıdır, klima arıza değildir.

Klimam Kış Aylarından Neden Isıtmıyor?

Kışın yukarda da belirtiğimiz gibi cihazımızı kış konumunda (heat) çalıştırdığımız zaman 3 ila 7 dakika sonra cihazımız üflemeye başlar, bu bir arıza değildir.
Kış konumunda, klimamız hava koşullarına bağlı şekilde ısıtma işlemini zaman zaman durmaktadır, durma esnasında klimanız defroz işlemi yani, dış ünitedeki buzlanmayı çözer, 4 ila 7 dakika sürer, bu bir klima arıza değildir. Antakya Klima olarak tüm sorun ve problemleriniz de bir telefon kadar yakınınızdayız.
Antakya Kombi Servisi ve Antakya Klima Servisi olarak ayrıca kardeş firmamız olan Antakya Klima Servisi firmamızdan’da hizmetlerimiz son hızıyla devam etmektedir.

Antakya Klima,
Antakya Klima Arıza,
Antakya Klima Arızası,
Antakya Klima Bakım,
Antakya Klima Firması,
Antakya Klima Montaj,
Antakya Klima Montajı,
Antakya Klima Servis,
Antakya Klima Servisi,
Antakya Klima Tamir,
Antakya Klima Tamiri

EN İYİ KLİMA ACİL BAKIM SERVİSİ

klima sökme, klima elektronik kart tamiri, klima iç ünite dış ünite yer değişimi, en iyi klimacısı, en iyi klima servisi ustası, en iyi teknik servisi, klimacı, klimacılar, klima servisleri, klima yedek parça, klima bakım servisi servisleri, klima gaz basma, gaz dolum, klima motor yandı, klima soğutmuyor, klima ısıtmıyor, klima ses yapıyor, klima sigorta attırıyor. Klima vanası, klima filtresi temizliği.

arçelik klima tamiri, arçelik klima montajı , arçelik klima bakımı, samsung klima tamiri, samsung klima montajı, samsung klima bakımı, altus vestel, regal, seg, bosch, general, samsung, panasonic, electra, sharp, fujitsu, mitsubishi, toshiba, demirdöküm, rubenis, klima servisi, kurulumu bakımı ve tamiri.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir